Tagad ikvienam būs iespēja dzert kafiju!

Cienījamie viesi! Mēs esam laipni iepazīstināt Jūs ar mūsu jaunu maltas kafijas līniju - Linea Benessere Dewaxed Coffee. Mūsu meistari izveidoja kafiju, kas pozitīvi ietekmē uz mūsu gremošanas sistēmu, kā arī vieglāk asimilējās un piemērots tiem paterētājiem, kuri cieš no grēmas. Rezultāts: Gentile Dewaxed Coffee - Stomach Friendly un Verde Dewaxed Coffee - Body Friendly. Jauna kafijas līnija no Bristot, kur sastāvā gandrīz nav kafijas vasku, dod iespēju katram baudīt garšīgo espresso! 

logo gentilelogo verde

Stress un neregulārs uzturs - tie ir galvenie grēmas cēloņi! Tieši tāpēc mēs cenšamies izņemt no ikdienas uztura tādus produktus un dzērienus, kas var palielināt mūsu gremošanas sistēmas  kaites. Ļoti bieži, pēc ārsta padomi, mēs esam spiesti atteikties no kafijas dzērieniem.

Tieši tāpēc mēs piedāvājam uiversālo produktu, kas balstās uz sekojošām koncepcijām: "draudzīgs Jūsu vēderam" un "drauzdīgs Jūsu ķermenim". 
 logo-linea benessere

Kafijas vasku deparafinēšana 

Deparafinēšanas procesa būtība - vasku noņemšana no svaiga kafijas pupiņa sastāva. Kafijas vasks sastāv no 5-hydroxitriptamides elementiem, kas bieži kairina kuņģi, īpaši tiem cilvēkiem, kas dzer ļoti daudz kafijas. Pēc šīs apstrādes, kas saglabā kofeīnu, kafija kļūst "maigāka" un vieglāk uzsūcās organismā un tajā pāšā laikā saglabā visas kafijas enerģētiskās priekšrocības.

banner2