KAFIJAS AUTOMĀTI JŪSU BIROJAM

banner ufficio

Ļoti maz, ar ko var salīdzināt piesātinātu ar garšu espresso vai kapučīno tasīti darba diena laikā, piemēram, sarunas laikā ar potenciālajiem klientiem. Šīs maģisks dzēriens spēj noskaņot jebkurus potenciālus klientus uz pozitīvo garastāvokli. Kā arī, ja Jums darbā ir deadline, stipras kafijas tasīte atgriezīs Jūs pareizā virzienā un palīdzēs pabeigt uzsākto projektu. Ir svarīgi atcerēties, ka tiešām garšīgo kafiju var pagatavot tikai ar kvalitatīvo kafijas aparātu.

Savukārt, kvalitatīvs kafijas aparāts Jūsu birojā, tas ir:

  • Labvēlīga atmosfēra produktīvam darbam Jūsu biroja darbiniekiem;

  • Patīkama un draudzīga atmosfēra veiksmīgām sarunām ar Jūsu partneriem un klientiem.

Mēs palīdzēsim atrast perfektu variantu tieši Jūsu birojam, ņemot vērā darbinieku skaitu un kafijas patēriņu, kā arī Jūsu individuālās vēlmes un finansiālās iespējas.

Mēs piedāvājam kafijas aparātus uz pārdošanu un/vai nomu, kā arī pilnu servisu aparāta apkopšanai un remontam, kā arī BEZMAKSAS BARISTA APMĀCĪBAS Jūsu sekretāram.

Automātiskas kafijas aparāti

Mūsdienās automātiskie kafijas aparāti ir vispopulārākie. Tāds kafijas aparāts spēj pagatavot espresso no kafijas pupiņām ar vienu pogas pieskarienu.

Kafijas automāti dod īpašniekam iespēju noregulēt galvenos parametrus dzērienu pagatavošanai pēc savas individuālās garšas.

 

ROYAL-GRAN-CREMA-PNG AULIKA-TOP-PNG PHEDRA-EVO-PNG
     
     
Melitta Caffeo Solo Melitta Perfect Milk Melitta Caffeo Passione
Melitta Caffeo Passione OT Melitta Caffeo Gourmet Melitta Caffeo Varianza Csp
Melitta Caffeo CI Melitta BARISTA TS GASTROBACK

Sazināties ar mums pa tālruni: +371 29 229 404